A może bilet do pięknego miejsca będzie Twoim prezentem?

 

Prezenty to zmora każdego, kto musi je kupić. W najbliższym czasie zbliża się kilka okazji, które „zmuszają” nas do obdarowywania bliskich prezentami. Oczywiście jest to bardzo przyjemny przymus.  Święta, walentynki, urodziny czy imieniny- każda okazja na prezent jest dobra. Przychodzę do Was z pomocą, ale nie tylko jeśli chodzi o podróżnika, większość z tych prezentów sprawdzi się też i dla osoby, która z podróżowaniem ma tyle wspólnego, co wsiadanie do komunikacji miejskiej.  Jeśli osoba, której chcesz kupić prezent, kocha podróże, a jego drugim domem jest samolot/pociąg, to świetnie trafiłeś. Mam dla Ciebie kilka propozycji na prezenty, które sprawią dużo radości. Warto dodać, że podróżnik jest taką specyficzną osobę, że całkiem łatwo kupić jej prezent! Poniżej moje propozycje!

  • Hamak– może się przydać, szczególnie w bardziej dzikich rejonach. Który podróżnik nie marzy o pięknym zdjęciu, siedząc na hamaku u podnóża gór czy oceanu? Chyba każdy! Ceny nie są wcale wygórowany. W decathlonie ceny zaczynają się od 50 zł.

  • Energia– Tak, energia będzie świetnym pomysłem. Czas na zakup Banku energii. Zawsze w nieodpowiednim momencie może spotkać Cię największa tragedia, czyli rozładowany telefon, aparat czy kamera. Bank energii uratuje podróżnika i wybawi z opresji!
  • Mapa– w internetowych sklepach jest tego bardzo dużo. Możecie zakupić mapkę zdrapkę, mapę korkową, fototapetę , mapę z samymi konturami. Naprawdę możliwości jest wiele!
  • Termos– jak to tak bez kawy? Kawa i podróż to są te same słowa! I dlatego też termos będzie idealnym prezentem, by tej kawy nigdy nie zabrakło.

 

  • Przenośny głośniczek– małe cudo,które może okazać się hitem w czasie podróży. Umili podróż autem, nocleg w namiocie, czy poprawi humor podczas łapania stopa.
  • Butelka z filtrem– I tu Was nie skłamię, ale w czasie naszych podróży autostopowych taka butelka uratowała nam życie i nasze portfele! Życie, bo często nie było dostępu do sklepu, a było źródełko lub toaleta, a portfele… hmmm woda butelkowana zakupiona w sklepie np. w krajach bałkańskich potrafi być naprawdę droga!
  • Kubek/ filiżanka z motywem podróżniczym-  na wielu stronach możecie znaleźć kilka fajnych propozycji z mapą, globusem czy kompasem, a nawet świetnym cytatem, który dotyczy podróżowania.

Z droższych prezentów można pokusić się o zakup lepszej jakości słuchawek, koszulki ze świetnym motywem podróżniczym czy zakupić bilet na podróż! To byłby dopiero prezent. Linie lotnicze lubią zaskakiwać obniżkami, szczególnie teraz przed świętami i w okresie jesienno- zimowym możemy trafić na świetne okazje. Warto skorzystać z jednej z nich i zakupić lot np. na Maltę za 144 zł w dwie strony, ja bym się na pewno ucieszyła z takiego prezentu!

 

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz