O Mnie
O Mnie
O Mnie
Slider
DSC_0068

Od zawsze lubiłam pisać i nadal to lubię!

Szukając dla siebie miejsca postanowiłam założyć bloga, jednak po pewnym czasie doszłam do wniosku, że czas na zmiany. Czas na krok dalej i tak powstała ta strona. To jest moje miejsce, gdzie mogę pisać, co tylko chcę. Taki internetowy pamiętnik. Chętnie podzielę się przepisami, czy też relacjami z podróży. Pieczenie jest moją ogromną pasją, uwielbiam szukać zamienników popularnych słodyczy i tworzyć z nich całkiem zdrowe przekąski.

Studiuję na Akademii Wychowania fizycznego i prowadzę zajęcia z „Gimnastyki dla Smyka” na jednej z siłowni w Katowicach.

Uwielbiam pracę z dziećmi. Uśmiech dziecka potrafi zdziałać cuda. Chcę się rozwijać w tym temacie! Marzę o dużej Sali, a najlepiej ośrodku, który będzie kształcić dzieciaki od najmłodszych lat! Ja miałam to szczęście, że wychowywałam się „na dworze” wśród rówieśników. Sami wzajemnie się uczyliśmy nowych zdolności. Bardzo długo nie wiedziałam, co to jest komputer, a Internet był jakąś czarną magią.

Przeszukując fora internetowe ciężko jest znaleźć ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieciaków. Także, Część tej strony będzie poświęcona gimnastyce rekreacyjnej, Prawidłowym odżywianiu, poruszę temat aktywności fizycznej od najmłodszych lat: a także przedstawię kilka fajnych zabaw dla dzieci .

No i nie zapomnijmy o moich podróżach!

Brakłoby miejsca na wypisywanie jakie miejsca chciałabym zwiedzić. W tym roku podbiłam autostopem Bałkany, a co będzie za rok? Zobaczymy